eNet System
O nás Řešení Technologie Support Reference
Networking
Servery
Záložní zdroje
Software
IP kamery
3Com routery

3Com

3Com® Router 5000 Family
Rodina směrovačů řady Router 5000 Rodina Router 5xxx představuje robustní směrovače schopné podporovat kritické podnikové aplikace. Rodina zahrnuje směrovače od jednoduššího typu se základními porty a jednoduchou modularitou po vícesloté typy schopné začlenit různé typy LAN a WAN modulů pro složitější a rozsáhlejší rozlehlé sítě. Dostupná rozhraní zahrnují 10/100 Ethernet LAN a WAN porty ISDN, E1, synchronní a asynchronní sériové porty s protokoly Frame Relay, X.25, LAPB, SLIP, HDLC, PPP, ISDN, včetně vytáčení na požadavek. Standardní směrovací protokoly RIPv1/v2, OSPF a BGP-4 zaručí interoperabilitu s existujícími prvky sítě. Vyspělé funkce řízení toku dat zabezpečí přednostní přenos kritických datových aplikací nebo hlasových přenosů či IP telefonie. Routery 5000 jsou už od počátku plně vybaveny funkcemi i pamětí, není je tedy nutné upgradovat a s nižšími náklady nabízejí více výkonu než podobné srovnatelné produkty.

3Com® Router 3000 Family
Router 3000 představuje rodinu menších pobočkových směrovačů. Funkce jsou ekvivalentní řadě 5000, ale mají proti nim nižší výkonové parametry a jsou v pevných konfiguracích. Routery 3000 jsou už od počátku plně vybavené funkcemi i pamětí, není je tedy nutné upgradovat.

3Com® OfficeConnect Routers
Širokopásmovým připojením bývají zjednodušeně nazývány ty způsoby připojení k internetu, které nabízejí vyšší rychlost než běžné vytáčené linky. V našich podmínkách se můžeme setkat s různými verzemi pronajatých linek, ale v poslední době i s moderními způsoby připojení pomocí bezdrátového pojítka, připojení přes kabelovou televizi či ADSL přípojku. Tyto způsoby komunikace jsou často dostupné i pro malé podniky, malé kanceláře či domácnosti.
Pokud jste připojeni k internetu pevnou linkou, ADSL, kabelovou televizí či bezdrátovým pojítkem, nabízíme způsob, jak vaše stávající internetové připojení využít ještě efektivněji. Rodina produktů 3Com OfficeConnect umožňuje sdílet jedno připojení pro více uživatelů (sdílet jednu veřejnou IP adresu a prostřednictvím překladu adres NAT tak připojit k internetu až 253 uživatelů). Produkty OfficeConnect připojuje po Ethernetu za zařízení, které máte pronajaté od poskytovatele linky, to znamená za xDSL modem, kabelový modem nebo za bezdrátové pojítko. Zařízení jsou cenově dostupná, jednoduše se instalují a umožňují vzdálenou správu přes integrované webové rozhraní.