eNet System
O nás Řešení Technologie Support Reference
Networking
Servery
Záložní zdroje
Software
IP kamery
Allied Telesyn převodníky

Společnost Allied Telesyn je světovým leaderem v oblasti mediakonverze. Portfolio mediakonvertorů Allied Telesyn obsahuje produkty sloužící v sítích Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet ke snadnému přechodu na jiné přenosové médium.

Konvertory slouží v sítích Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet ke snadnému přechodu na jiné přenosové médium. Nejčastěji to bývá potřeba přechodu z krouceného páru na optické vlákno. Vyskytují se však i další potřeby, jako jsou UTP-BNC, UTP-AUI atd. Konvertory ATI se dodávají s externím napájením a vyznačují se kompaktními rozměry. Media konvertory 10 Mb/s, 100Mb/s i 1000Mb/s, stejně tak jako 2 portové přepínače, je možno umístit v jakékoliv kombinaci do 19" chassi (až 12 jednotek). Toto chassi lze umístit do standardní 19" skříně.
V případě potřeby většího počtu konverzí stejného druhu v jednom místě (např. 6x 100Base-TX na 6x 100Base-FX) je výhodnější využít 19" vícekanálový konvertor.
Konvertory ATI jsou vybavené funkcí MissingLink pro monitorování stavu linky a předávání informací druhému (vzdálenému) segmentu.
Dalším typem media konvertorů je řada Powerblade, která se vyznačuje managovatelností, škálovatelností a vysokou bezpečností provozu.
 

Přepínače
Celé portfolio přepínačů Allied Telesyn se vyznačují využitím nejmodernějších technologií a z toho vyplývajícími vynikajícími technickými parametry (vysoký výkon, nízká latence). L2 říditelné a stohovatelné přepínače (řada AT-8xxxGB) jsou výbornou alternativou k přepínačům 3COM či Cisco. Unikátní přepínače na 3. vrstvě řady Rapier a AT-9800 tvoří ve své kategorii absolutní výkonnostní světovou špičku. Nové modulární L3-L7 přepínače řady SwitchBlade představují jedno z nejvýkonnějších řešení na trhu.

Směrovače
Společnost Allied Telesyn nabízí komplexní řadu přístupových směrovačů, které pokrývají veškeré potřeby v oblasti síťových připojení, od domácích po podnikové sítě. Každá řada směrovačů byla navržena speciálně tak, aby vyhovovala požadavkům konkrétního segmentu trhu a typu aplikací. V závislosti na potřebách zákazníka je firma Allied Telesyn schopna dodat i speciálně navržené řešení.

Optical Transport
Allied Telesyn má ve své nabídce i velice zajímavé produkty, které drasticky snižují náklady na budování či správu metropolitních sítí - CWDM Multiplexory. Nově i pasívní Diplexory zdvojnasobující kapacitu optických linek.

Síťové adaptéry
Společnost Allied Telesyn nabízí kompletní sortiment síťových adaptérů pro Ethernet, Fast Ethernet i Gigabitový Ethernet. Zastává vedoucí pozici na trhu adaptérů pro optické vlákno.

Ostatní produkty
Do portfolia produktů Allied Telesyn patří také celá škála tranceiverů, repeatrů, nově i technologie pro bezdrátový přenos a pro přenos hlasu v sítích IP. Novými produkty jsou prvky pro Ethernet To The Home - přístupove body Residential Gateways. Allied Telesyn disponuje i produkty pro TELCO segment a ISD - DSLAMs či DTM switche.