eNet System
O nás Řešení Technologie Support Reference
Networking
Servery
Záložní zdroje
Software
IP kamery
UPS pro servery a síťová zařízení

APC Smart-UPS
Inteligentní, výkonná ochrana napájení pro servery a síťová zařízení.
Řada Smart-UPS je tím správným řešením, pokud potřebujete zálohovat servery či výkonné pracovní stanice. Standardně je vybavena komunikačním rozhraním RS 232, softwarem PowerChute plus, line-interaktivní technologií, šachtou SmartSlot* a přehlednou audiovizuální notifikací a dvouletou zárukou. V případě typů Smart-UPS 1000I a 1500I je standardní součástí i připojení přes USB. Řada Smart-UPS je k dispozici ve výkonech od 420VA do 5000VA. Ve spolupráci s dalším příslušenstvím APC umožňují zdroje Smart-UPS monitorování okolního prostředí (teplota, vlhkost), správu prostřednictvím SNMP, vzdálený management přes modem a mnoho dalších funkcí.

APC Smart-UPS RM
Inteligentní, výkonná ochrana napájení pro servery a síťová zařízení.
Smart-UPS ve výkonech 750VA, 1000VA, 1500VA, 2200VA, 3000VA, 5000VA a ve vykonech 1500VA, 2200VA a 3000VA ve stojanovem provedeni lze při zachování všech výhod a předností řady Smart montovat do standardních 19" racků, přičemž výška jednotlivých modelů je 2U, 3U a 5U.

APC Smart-UPS XL
Inteligentní, výkonná ochrana napájení pro servery a síťová zařízení.
Smart-UPS ve výkonech 750VA, 1000VA a 2200VA ve "věžovém" provedení a ve výkonech 1400VA a 2200VA ve stojanovém provedení, jsou k dispozici též ve verzi XL - což znamená, že u těchto modelů lze průběžně zvyšovat dobu zálohování.

APC Smart-UPS RT
Dvojkonverzní, On-line ochrana napájení pro servery a sítě.
V reakci na požadavky trhu přichází společnost APC s rozšířenou řadou svých oblíbených zdrojů Smart-UPS určených na ochranu serverů a síťového vybavení. Řada - Smart-UPS RT - nabízí dvojkonverzní on-line záložní zdroje ve výkonech 1, 2, 3 a 5 kVA.
On-line záložní zdroj Smart-UPS RT tak nejen že poskytuje čisté a kontinuální napájení s nulovým časem přepnutí na baterie, sinusovým výstupem, korekcí vstupního účinníku, automatický bypass a škálovatelnou dobu běhu přidáváním externích baterií (až 8 hodin při plné zátěži), ale zároveň si zachovává standardní vlastnosti Smart-UPS jako jsou kompatibilita se software PowerChute plus či kompatibilita s příslušenstvím APC.
Řada Smart-UPS RT dále uživateli umožňuje definici výstupního napětí (220/230/240), programování výstupní frekvence a například i možnost dle potřeby vytvářet z této řady věžový nebo stojanový typ prostým pootočením o 90°.

APC Smart-UPS XL Modular
Ideální ochrana se škálovatelnou dobou běhu pro servery a datové sítě.
Smart-UPS XL Modular je novým přírůstkem do známé a oblíbené rodiny Smart-UPS určené pro ochranu a zálohování kritických serverových a síťových zařízení. Produktová řada Smart-UPS XL Modular nejen zachovává vškeré vymožensti řady Smart-UPS jako jsou uživatelem za chodu vyměnitelné baterie, šachta SmartSlot a USB/RS232 komunikace , ale navíc nabízí automatický a manuální bypass, předinstalovanou Web/SNMP kartu AP9617, hot-swap výkonový modul, 3 uživatelem individuálně ovládané skupiny výstupů, možnost přidávání externích baterií a ve své třídě nejvyšší účiník (0,95). Smart-UPS XL Modular navíc v jediné katalogové položce (SUM1500RMXLI2U respektive SUM3000RMXLI2U) kombinuje věžové nebo stojanové provedení prostým pootočením o 90°.

APC Smart-UPS VT
Dvojkonverzní, On-line ochrana napájení pro se škálovatelnou dobou běhu pro datová centra a centrální zálohování.
Smart-UPS VT poskytuje ochranu napájení v 3fázovém provedení při zachování všech vlastností a výhod rodiny Smart-UPS. Ideální pro malá datová centra, rozsáhlé provozy retailových prodejců, poboček, laboratorních zařízení či jako centrální záloha budovy. Mezi výhody řady Smart-UPS VT patří dvojitý vstup, automatický bypass a škálovatelná doba běhu s bateriemi vyměnitelnými či rozšiřitelnými za chodu. Nízké provozní náklady jsou dosaženy díky vysoké účinnosti a redukci elektronických komponent. Předinstalovaná karta APC Network Management Card s monitoringem teploty nabízí možnost kontroly provozního prostředí a řízení UPS prostřednictvím Web/SNMP.

APC Symmetra LX
Redundance sytému Power Array eliminuje riziko selhání.
V tradičních řešeních komplexní ochrany napájení se až dosud používala metoda centralizovaných systémů UPS boxového typu. Tyto systémy UPS nenabízejí redundanci a jediné jejich selhání může způsobit pád celého, dobře promyšleného a řízeného provozu. To vše se ale mění díky nové technologii ochrany napájení - díky technologii Power Array.
Power Array je systém, skládající se z modulárních komponent. Tato modulární architektura poskytuje základ pro stavbu a modifikaci systémů ochrany napájení s téměř nepřetržitou dostupností, příčemž výkon a kapacita je flexibilní.
Redundance sytému Power Array eliminuje riziko selhání a zákazníci si tak mohou zajistit maximální provozuschopnost a téměř nepřetržitou dostupnost vlastních systémů.
Škálovatelný výkon a kapacita chrání investice zákazníků do ochrany napájení tak, že umožňuje rozšíření či novou konfiguraci prostým přidáním či odebráním modulu. Měnitelná kapacita vám umožňuje rozšiřovat dobu zálohování přidáváním bateriových modulů (možno i do externích rámů). Měnitelný výkon vám nabízí flexibilitu - můžete zvyšovat výkon Power Array přidáním energetických modulů jen v momentě kdy to skutečně potřebujete.
Systém Symmetra LX je nástupcem pomalu končících modelů Symmetra. Jako takový má všechny vlastnosti předchozích modelů a samozřejmě umožňuje připojování externích bateriových rámů.

APC InfraStruXure

InfraStruXure je řešení, které nabízí systematický přístup k zálohování středních či velkých serverů a datacenter za použití modulárních, předvybavených komponent. Toto unikátní řešení převratným způsobem mění smýšlení o výstavbě a rozšiřování jak nově vzniklých, tak stávajících datacenter.