eNet System
O nás Řešení Technologie Support Reference
Networking
Servery
Záložní zdroje
Software
IP kamery
Allied Telesyn switche

Celé portfolio přepínačů Allied Telesyn se vyznačují využitím nejmodernějších technologií a z toho vyplývajícími vynikajícími technickými parametry (vysoký výkon, nízká latence). L2 říditelné a stohovatelné přepínače (řada AT-8xxxGB) jsou výbornou alternativou k přepínačům 3COM či Cisco. Unikátní přepínače na 3. vrstvě řady Rapier a AT-9800 tvoří ve své kategorii absolutní výkonnostní světovou špičku. Nové modulární L3-L7 přepínače řady SwitchBlade představují jedno z nejvýkonnějších řešení na trhu.

Řada GS900 - neříditelné L2 gigabitové přepínače - nabízejí až 26 gigabitových portů
Řada FS700FC - neřízené přepínače s metalickými 10/100TX porty plus jedním optickým uplinkem 100FX
Řada FS700 - neřízené 10/100 Mb/s přepínače - jednoduché desktop přepínače pro prostředí požadující rychlost podle typu kabeláže, auto-negotiation 10/100 Mb/s, ale kde není nezbytný management.
Řada FS7000 - řízené 10/100 Mb/s se základním managementem
Řada 8000 - řízené 10/100 Mb/s přepínače s volnými GBIC sloty
Řada 8300GB - řízené, stohovatelné 10/100 Mb/s přepínače s volnými GBIC sloty. Lze stohovat až do 144 portů
Řada 9400 - řízené 1000 Mb/s přepínače s volnými GBIC sloty
Řada AT-9700 - je určena pro zákazníky firemních sítí, kterým přináší vysoký výkon, spolehlivé a bezpečné síťové řešení. Tyto prvky doplňují sortiment manageovatelných přepínačů a dovolují podnikovým zákazníkům nasadit vysokorychlostní gigabitové řešení pro připojení koncových stanic, případně zvýšit propustnost mezi uživateli a síťovými servery. Navíc přinášejí L3 funkce a možnost stohování až do 384 GE portů s propustností až 40Gb/s.
Řada AT-9800 - Gigabitové L3/L4+ gigabitové přepínače
Řada AT-8800 - 10/100 L3 přepínače
Řada Rapier - Layer 3 Fast Ethernet switche

Směrovače
Společnost Allied Telesyn nabízí komplexní řadu přístupových směrovačů, které pokrývají veškeré potřeby v oblasti síťových připojení, od domácích po podnikové sítě. Každá řada směrovačů byla navržena speciálně tak, aby vyhovovala požadavkům konkrétního segmentu trhu a typu aplikací. V závislosti na potřebách zákazníka je firma Allied Telesyn schopna dodat i speciálně navržené řešení.

Mediakonvertory
Společnost Allied Telesyn je světovým leaderem v oblasti mediakonverze. Portfolio mediakonvertorů Allied Telesyn obsahuje produkty sloužící v sítích Ethernet, Fast Ethernet i Gigabit Ethernet ke snadnému přechodu na jiné přenosové médium.

Optical Transport
Allied Telesyn má ve své nabídce i velice zajímavé produkty, které drasticky snižují náklady na budování či správu metropolitních sítí - CWDM Multiplexory. Nově i pasívní Diplexory zdvojnasobující kapacitu optických linek.

Síťové adaptéry
Společnost Allied Telesyn nabízí kompletní sortiment síťových adaptérů pro Ethernet, Fast Ethernet i Gigabitový Ethernet. Zastává vedoucí pozici na trhu adaptérů pro optické vlákno.

Ostatní produkty
Do portfolia produktů Allied Telesyn patří také celá škála tranceiverů, repeatrů, nově i technologie pro bezdrátový přenos a pro přenos hlasu v sítích IP. Novými produkty jsou prvky pro Ethernet To The Home - přístupove body Residential Gateways. Allied Telesyn disponuje i produkty pro TELCO segment a ISD - DSLAMs či DTM switche.