eNet System
O nás Řešení Technologie Support Reference
Networking
Servery
Záložní zdroje
Software
IP kamery
UPS pro PC a pracovní stanice

APC Back-UPS HS 500VA
Back-UPS řady HS je revoluční produkt pro zálohování aktivních prvků malých podnikových nebo domácích sítí. Díky schopnosti vzdálené správy a ovládání výstupů přes webové rozhraní již nebudete mít problém s dostupností vzdálených zařízení.
Back-UPS HS 500VA je záložním zdrojem a přepěťovou ochranou zároveň. Při maximálním zatížení 300W umožňuje díky integrované baterii provoz zařízení ještě cca 4,5 minuty (při 150W cca 16,3 minuty) po výpadku proudu.


APC Back-UPS CS
Záložní zdroje Back-UPS CS s výkonem 350 a 500VA mají na rozdíl od svých předchůdců mnohá vylepšení, mezi která patří:
- USB/sériová komunikace jako standard,
- přepěťová ochrana telefonní a DSL linky,
- software PowerChute plus pro bezpečné uložení dat,
- kompaktnější design,
- nižší hmotnost.
Jedna výstupní zásuvka IEC320 určená pro ochranu laserových tiskáren, scannerů, či jiných zařízení s velkým odběrem, stejně tak jako filtrace elektromagnetických a radiofrekvenčních ruchů, je standardem.

APC Back-UPS RS
Koncepčně nový produkt Back-UPS RS byl vytvořen jako přímý nástupce končící řady Back-UPS Pro. Nabízí nejen automatickou regulaci napětí či software v ceně, ale také možnost komunikace přes USB. Tyto vlastnosti dělají z nové řady Back-UPS RS ideální ochranu napájení pro firemní počítače.
Kromě standardní záložní funkce nabízí Back-UPS RS například software PowerChute Personal Edition v ceně, vylepšené řízení baterií, možnost komunikace jak přes sériový tak přes USB port, přepěťovou ochranu telefronní/DSL/faxové linky atd. BR1000I a BR1500I lze v kombinaci s policí AR8105BLK instalovat do 19'' stojanů.

APC CyberFort
Záložní zdroje CyberFort od společnosti APC poskytují cenově přijatelnou bateriovou zálohu a potlačení přepětí pro domácí a kancelářské aplikace (počítače, faxy, modemy, videorekordéry, Audio systémy….)
Revoluční design umožňuje snadný a pohodlný přístup k zásuvkám, bez ohledu na to, zda jednotku CyberFort umístíte na svůj pracovní stůl, pod svůj pracovní stůl nebo na zeď.
Nová jednotka CyberFort je primárně určena pro domácí použítí a nabízí 3 filtrované a baterií zálohované zásuvky, 2 zásuvky vybavené pouze filtrem a přepěťovou ochranou a zároveň poskytují ochranu telefonní/DSL linky pro zajištění i tzv. „zadních vrátek“ do Vašeho systému.
Pro případ použítí s počítačem je CyberFort vybaven softwarem pro automatické ukládání dat a bezpečné uzavření operačního systému počítače v případě delšího výpadku napájení.